PODPOŘTE NÁS

Přinesla vám naše práce trochu radosti? Chcete vidět další rozhovory s osobnostmi z horského prostředí? Pokud ano, tak nás v naší práci můžete podpořit.

Přinesla vám naše práce trochu radosti? Chcete vidět další rozhovory s osobnostmi z horského prostředí? Pokud ano, tak nás v naší práci můžete podpořit.

Podpora je možná dvěma způsoby:

 

Pickey.cz - pro ty z vás, kteří chtějí vidět/slyšet naše rozhovory s předstihem

Na Pickey, platformě s možností podpory svých oblíbených tvůrců, najdete náš profil, kde si můžete členství jednoduše předplatit. Poté tam s předstihem najdete všechny naše rozhovory - ať už video nebo podcastové verze.

Také bychom tam časem rádi publikovali bonusový obsah, např. "behind the scenes".

pickey-logo.png

Klasická platba na účet

Jednorázová:

Peníze posílejte na účet. Do poznámky uveďte “Podpora projektu" (při platbě přes QR už bude vše předvyplněno). Pokud nám pošlete více než 500 Kč, tak vám poštou zašleme sadu těchto unikátních horských samolepek! V takovém případě hlavně nezapomeňte na uvedení poštovní adresy do poznámky u platby, abychom věděli, kam nálepky poslat!

Odměny

Trvalá:

Jakmile pošlete první platbu, tak si z ní můžete udělat trvalý příkaz snadno ve vašem bankovnictví - však to znáte. A pokud chcete nálepky, napište na lukas@nahoru.tv jakou částku pravidelně posíláte a společně se domluvíme, ke kterému dni vám nálepky pošleme.

Děkujeme za pomoc!

Lukáš, Aleš, Martin

Číslo účtu u Raiffeisenbank: 2502837002 / 5500

QR kód pro jednorázovou platbu v hodnotě dle vlastního uvážení:

QR kod ZAPLAT MI.png

A proč vlastně potřebujeme podporu?
Nestojí za námi žádná velká značka. A i kdyby stála, tak pravděpodobně nepokryje veškeré náklady, které projekt obnáší. Více, než 2 roky fungujeme z vlastních zdrojů. Nestěžujeme si: vybrali jsme si to sami. Projekt však z něčeho financován být musí. Buď od fanoušků nebo z reklamy. Nebráníme se ani jednomu, ale podpora od vás fanoušků je nejlepší zpětnou vazbou, že to děláme dobře. Díky!