LIDÉ ZA

NAHORU.TV

Na videoportálu naHoru.tv pravidelně publikujeme rozhovory se zajímavými osobnostmi z horského a sportovního prostředí, ať už se jedná o horolezce, běžce, cyklisty, chataře nebo horské vůdce.


Naším cílem je inspirovat především audiovizuálním obsahem. Nejen tím námi natočeným, ale jakýmkoli jiným, který stojí za zhlédutí.


Projekt vznikl z vášně pro hory tří kluků z různých koutů republiky. Každý umíme něco jiného, ale teprve společně jsme myšlenku naHoru.tv dokázali realizovat.

Ales Nenicka.JPG

Aleš Nenička

ales@nahoru.tv

Mou vášní jsou má žena a dvě krásné děti, hory, příroda, pohyb v ní a hlavně filmování. Za posledních 15 let se intenzivně pohybuji ve světě audiovizuální tvorby jako režisér, producent a kameraman.

 

Dříve jsem pracoval v produkčních společnostech, dnes působím jako nezávislý filmař. Pracuji také pro outdoorovou filmovou produkci LANDSCAPE Films. Mé filmařské vzory jsou Pavol Barabáš (Svoboda pod nákladem, Žít pro vášeň, Příběhy tatranských štítů), Jimmy Chin (Meru, Free Solo) a Renan Ozturk (Meru, Hora).

 

Projekt naHoru.tv se mi líbí ve své jednoduchosti, inspirací milovníků hor prostřednictvím rozhovorů a v konečném důsledku v obohacení a rozvoji českého outdooru.

Lukas_Havránek.jpg

Lukáš Havránek

lukas@nahoru.tv

Outdoor, hory a běhání vždy byly pevnou součástí mého života. Mou hlavní prací však vždy byl rozvoj lidí a organizací (HR, firemní kultura).

 

V roce 2017 jsem se jako producent přidal do týmu vznikajícího dokumentu o Beskydské sedmičce (dokončen 2020, režie Radim Grzybek), na jehož startu jsem stál 7x a dokončil 5x (nejlíp za 13:54). Právě na něm jsem intenzivně spolupracoval s Alešem.

 

V rámci doprovodných činností na dokumentu jsem absolvoval můj první rozhovor s Milošem Škorpilem. Právě tento rozhovor byl pro mě hlavním impulsem k úvahám, které nakonec vyústily v projekt naHoru.tv.

Tatry.jpg

Martin Brixí

martin@nahoru.tv

Digitálnímu marketingu se profesně věnuju už od roku 2006, dlouho jako zaměstnanec, ale od konce roku 2016 jsem na volné noze.

Tahle zásadní životní změna mi umožnila věnovat se ještě víc svým vášním a to jsou sport, hory a cestování.

Během jednoho setkání se svým horským vůdcem Viktorem jsem se seznámil s Lukášem a sedli jsme si natolik, že jsme (poměrně nepravidelně) zašli sem tam na oběd. A na jednom z nich vznikla myšlenka videoportálu o horách.

Díky tomu mě Lukáš seznámil i s Alešem a postupně jsme začali dávat projektu obrysy. A co z toho finálně vzniklo, můžete už vidět sami ;-)